Moje Tvorba

:-) gerrdy :-)

20. března 2014 v 13:45 | Gerrdy

Vítám vás na svém blogu opět s novými básněmi, a tvorbou, kterou zde vydávám, a píšu.
Avšak na vás zapůsobí jiným dojmem, neboť nebudou psané jen tak textově, jak jsem je zde dával, a publikoval.
Ale budou napsané na podkladu, kterou je jakákoliv pořízená, upravená fotka, či obrázek, který pořídím, nebo nakreslím.
Jsem si jistý, že svojí tvorbou mnohé z Vás zaujmu, a i možno překvapím.
Jakožto jejich Autor, a tvůrce k nim budu mít jistou poznámku, nebo je jen stručným popisem popíšu.
Nicméně se budu snažit, abyste byly z mojí tvorby, a mým výtvorem naprosto spokojeni, a odnesly si z něj jen ty nejzajímavější, a nejkrásnější zážitky.
Každý z nás už jistě zažil mnohá zklamání i překvapení, která za svůj život poznal a i na vlastní kůži zažil.
Nikdo z nás není jen tak obyčejný, každý v sobě máme kousek nějakého umělce, či básníka.
Neříkám, že se jim nemůžete stát, ani že jim nebudete, ale pokud máte zálibu či vás jen něco baví, jako například kreslení, zpívání, či jen psaní povídek, básní neboli příběhů věnujte tomu nějaký svůj volný čas.
Rozhodně nezahazujte svůj talent, a pokud vás něco baví tak to dělejte z radosti, a právě z toho nádherného pocitu že vás to baví.
Protože, když vás něco baví, o něco se snažíte, o něco bojujete vždy je to krásný pocit, když se vám něco podaří nakreslit či napsat.
Někteří stráví čas tím, že hrají videohry, nebo koukají od rána do večera na televizi, nebo se jen tak poflakují po venku, a dělají nepořádek, nebo otravují kohokoliv dalšího tam venku.

Většina lidí, nemá vůbec ponětí co je život, a někteří ho vůbec nedokážou ani žít , nedokáží si ho užívat naplno, a radovat se z něj.
Ano i Tihle lidé, i takového člověka můžeme kolem sebe vidět, a i s takovým se můžeme ve svém životě poznat.
Pokaždé když vycházím z domu, a vidím ty mladé lidi, jak sedí v parku na lavičce, pijí pivo, a v puse jim doutná cigareta či jiná věc, vždy se ptám, vždy si pokládám otázku: jsou vůbec doopravdy šťastní?, znají vůbec radost, zažily někdy legraci, pocítily smích i pláč.
poznaly vůbec jaký je to pocit něco krásného vytvořit, něco prožít.
Umí se vůbec takový člověk skutečně bavit, umí skutečně naplno žít svůj život?, nebo jen bloudí temným stínem, a přestaly už vnímat svět kolem sebe?

Když se dívám na dnešní dobu , a vidím ty mladé lidi ,ty kluky , holky kterým je sotva 13let , tak si říkám, že asi nikdy nepoznaly, krásu pocitů když je někdo milován, nikoli proto za co se považuje, ale proto jaký doopravdy je, a jak se skutečně cítí.
Lidé nás nesoudí, jak vypadáme, ani kde, a S kým trávíme čas, ale jak ho trávíme, hodnotí nás za naše činy.
To naše činy říkají kdo, a kým jsme nikoliv pro to, co nosíme či jak vypadáme, ale to naše rozhodnutí z nás dělají toho pravého, a skutečného lidského tvora.
To naše činy z nás dělají skutečného žijícího člověka.
Samozřejmě někteří mne možná nebudou brát vážně, někteří se mi jen vysmějí, ale zamyslete se sami nad sebou, je to přece i váš život, nikoliv ostatních vy řídíte svůj život, vy sami jste strůjcem svého života, a jak ho budete žít je jen pouze a jen na Vás.
Tak se prosím nad sebou někteří zamyslete, a položte si otázku, opravdu ho chci takhle žít, nebo si jej začnu užívat, začnu doopravdy skutečně žít?

Nechci Vás tu poučovat, ani Vám nějakým způsobem ublížit či se Vás jen nějak dotknout.
Jen jsem Vám chtěl říci, že žijeme jen jednou, a život je přece krásný dar od boha, tak si ho užívejme naplno, a neztrácejme svůj drahocenný čas, hraním videoher, a nezkracujme si ho pitím alkoholu, užíváním drog, či jinými škodlivými látkami.
Zkusme doopravdy žít, a mít se na tomto světě rádi.
Važme si přeci svého života, neboť ho máme jen pouze jeden, tak proč ho ztrácet hraním videoher, a cigaretami, a pitím alkoholu.

Čas nám přeci uíká stále vpřed , a nikdy se nezastavuje , tak si ho prosím važme , a užívejme si ho naplno.
No to by pro tentokrát bylo odemne na úvod vše, a vrhneme se na mou tvorbu, na mé další nové výtvory v mém životě.:-)


 
 

Reklama

Rubriky